Agenda
Home Nieuws Agenda MaandOverzicht Praktisch Achtergrond
Jaar 2011 Jaar 2012 Jaar 2013 Jaar 2014 Jaar 2015 Jaar 2016 Jaar 2017

Agenda Griekse Muziek in België en Nederland

Een klik op de onderlijnde gegevens in de kolom "wie of wat" brengt u naar de beschrijving van het evenement op de maandpagina. Daar staan ook ticketprijzen, telefoonnummers en dergelijke.

U kan zich op de hoogte laten houden van de laatste nieuwtjes door u (gratis) in te schrijven op onze e-mail service .

Op deze pagina staan alleen de evenementen in de lopende maand en in de komende maanden. Klik op de "jaarknoppen" bovenaan de pagina voor een volledige agenda met ook de voorbije evenementen.

Alle gegevens onder voorbehoud !

Google kaart
Wanneer ? Uur Wie of wat ? Waar ?
April 2017
Zaterdag 1 april   20u00 Kosmokrators
Rembetika NL-F-E-EL  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 1 april   20u00 "Een lied uit Griekenland"
Benefietconcert met rembetika en laïka  
Het Volkshuis, St.-Gillis Voorplein 37-39, 1060 Brussel (B)  
Dinsdag 4 april   20u00 Angélique Ionatos en Antonio Placer
“Chansons indignées"  
De Centrale, Kraankindersstraat 2 (Ingang Ham 72), 9000 Gent (B)  
Woensdag 12 april   20u00 Duo "Methi"
Stefanos Sekeroglou en Yiannis Efstathopoulos  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Van zaterdag 22 tot en met zondag 23 april 2017   - Stage Kretenzische dansen
Met Giannis Plagiotakis en Nikolaos Koufakis  
Espace Beau Bois, Rue de Tubize, 11, 1440 Braine-le-Château (B)  
Vrijdag 28 april   19u00 "Een avond in zuidelijke sferen"
Concert van Savina Yannatou en Ikariotisch feest  
De Doelen, Schouwburgplein 50, 3012 CL Rotterdam (NL)  
Zondag 30 april   19u00 Griekse Avond
Met Pentology in Concert, gevolgd door I Ellines  
CC Muze, Dekenstraat 40, 3550 Heusden-Zolder (B)  
Mei 2017
Zaterdag 6 mei   18u30 Grieks feest van Volksdansgroep Zorbades   CC Ter Schelde, Fromentinstraat 4, 2050 Antwerpen-Linkeroever (B)  
Zaterdag 6 mei   20u00 Ensemble Al'mira - Daphné Souvatzi & François Aria
"Fusion Flamenco-Lyrique"  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 6 mei   21u00 Yannis Spanos in concert
Met o.a. Peny Xenaki  
La Tentation, Lakensestraat 28, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 10 mei   19u30 BelGriego
"Mare Nostrum" debuutconcert  
Sint Laurentiuskerk, Van Schoonbekestraat 115, 2018 Antwerpen (B)  
Zaterdag 13 mei   20u00 Yorgos Dalaras: "Classics"
European tour 2017  
E-Werk, Schanzenstrasse 37, 51063 Köln (D)  
Zondag 14 mei   20u30 Glykeria   Paradiso, Amsterdam (NL)  
Maandag 15 mei   20u00 Yorgos Dalaras: "Classics"
European tour 2017  
Nieuwe Luxor Theater, Posthumalaan 1, 3072 AG Rotterdam (NL)  
Zaterdag 20 mei   19u30 Yiorgos en Nikos Stratakis   Nikos, Amsterdamsestraatweg 751, 3555 HH Utrecht (NL)  
Zaterdag 20 mei   20u00 Cabaretiko
Rembetika-concert  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Woensdag 24 mei   20u00 Theodorakis Classics
In aanwezigheid van de componist  
Tonhalle, Ehrenhof 1, 40479 Düsseldorf (D)  
Vrijdag 26 mei   20u00 Kosmokrators
Op het Brussels Jazz Marathon Festival
AFGELAST !  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 26 mei   20u00 Tzimis Panousis
AFGELAST !  
PSK (Bozar), Zaal M, Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 26 mei   21u00 Cabaretiko
I.h.k.v. het Brussels Jazz Weekend  
LR6, Hoogstraat 204, 1000 Brussel (B)  
Zaterdag 27 mei   19u00 Tzimis Panousis
AFGELAST !  
De Melkweg, Lijnbaansgracht 234a, 1017 PH Amsterdam (NL)  
Juni 2017
Donderdag 8 juni   20u30 Xylouris-White
Op het "Nous sommes grecs" festival  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Vrijdag 9 juni   20u30 Kosmokrators
Rembetika met Griekse en Nederlandse teksten  
De Grote Post, Hendrik Serruyslaan 18 A, 8400 Oostende (B)  
Vrijdag 9 juni   20u30 Festival "Nous sommes grecs"
Katerina Tsiridou met "Grecorama in Technicolor"  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zaterdag 10 juni   20u00 Xylouris-White
Dubbelconcert met griot zangeres Noura Mint Seymali & band  
Vooruit, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent (B)  
Zaterdag 10 juni   20u00 Festival "Nous sommes grecs"
Schijnwerpers op Epirus  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 11 juni   16u00 Festival "Nous sommes grecs"
Documentaires over de vluchtelingen in Griekenland  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 11 juni   18u30 Festival "Nous sommes grecs"
Met optreden van "Kompania", gevolgd door een dansfeest  
Espace Senghor, Brussel (Etterbeek) (B)  
Zondag 11 juni   19u30 Maria Farantouri
Verplaatst  
De Meervaart, Meer en Vaart 300, 1068 LE Amsterdam (NL)  
Maandag 12 juni   - Maria Farantouri
Verplaatst  
Bozar, Ravensteinstraat 23, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 22 juni   20u00 Keti Koullia met "Blue Horizon"
Muziek van de Griekse eilanden  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Vrijdag 23 juni   20u00 Keti Koullia met "Blue Horizon"
Dansavond  
Maison Pour Associations, 80, route de Mons, 6030 Marchienne-au-Pont (B)  
Zaterdag 24 juni   20u00 Keti Koullia met "Blue Horizon"
Muziek van de Griekse eilanden  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
Donderdag 29 juni   20u00 Eleni Chronopoulou en Vassiliki Wiedenmayer
Chansons & mélodies grecques, espagnoles, séfarades  
Art Base, Zandstraat (Rue des Sables) 29, 1000 Brussel (B)  
April 2018
Zondag 15 april   - Maria Farantouri
Nog niet bevestigd  
De Roma, Turnhoutsebaan 286, 2140 Borgerhout (B)  
Maandag 16 april   19u30 Maria Farantouri   De Meervaart, Meer en Vaart 300, 1068 LE Amsterdam (NL)  

Valid XHTML 1.0 Strict!

[Home]  [Nieuws]  [Agenda]  [Overzicht]  [Praktisch]  [Achtergrond]

Please contact our Webmaster with questions or comments.